Print & Apply

czyli sprytna technologia w biznesowym wydaniu

Zapomnij o ręcznym etykietowaniu! Urządzenia Print and Apply Cobalt automatyzują procesy, oszczędzając cenny czas i eliminując ryzyko błędów. Zobacz, jak możesz zwiększyć wydajność produkcji!

Precyzja i niezawodność w każdym detalu

Urządzenia Cobalt zapewniają precyzyjne etykietowanie na każdym etapie produkcji. Gwarantujemy niezawodność w każdym detalu, eliminując potencjalne problemy związane z błędnym etykietowaniem.

Elastyczność dostosowana do Twoich potrzeb

Nie ma dwóch identycznych firm, dlatego nasze rozwiązania są elastyczne i łatwo dostosowują się do specyfiki Twojego biznesu. Odkryj, jak możesz dostosować nasze urządzenia do unikalnych potrzeb Twojej produkcji.

Rozwiązania print and apply Cobalt przyspieszają i ułatwiają pracę. Dzięki automatyzacji znakowania możliwe jest oklejanie nawet 100 opakowań , produktów, paczek na minutę. Pozwala to w kolejnych procesach na automatyzację odczytów kodów kreskowych a także budowanie szybkich stacji paletyzowania kartonów za pomocą robotów.

Dzięki urządzeniom aplikującym możliwe jest:

  • zwieszenie dokładności etykietowania (zazwyczaj powtarzalność możliwa +/- 1-2 mm)
  • poprawa czytelności kodów (równe naklejenie etykiety w miejscu kodu kreskowego zapobiega problemom związanych z systemami skanującymi
  • zwiększenie wydajności w porównaniu do ręcznego etykietowania (nawet 3-4 razy większa efektywność niż w przypadku znakowania ręcznego.
  • automatyczna weryfikacja odczytu kodów przez skanery po aplikacji (możliwe zarówno sprawdzenie odczytu kodów, klasy kodów a nawet w zaawansowanych systemach wizyjnych zawartości całej etykiety.
  • minimalizacja błędów znakowania, oznakowanie etykiet właściwymi etykietami, zaetykietowanie każdego opakowania
  • automatyczna obsługa zmian szablonów etykiet w drukarkach z wykorzystaniem systemu typu LMS (ang. Label Mananegment System)
  • redukcja zapasów związana z posiadaniem gotowych wydrukowanych etykiet na rzecz etykiet generowanych on-line w trakcie aplikacji
  • możliwość wdrożenia i usprawnienia systemów śledzenia produktów (ang. track and trace) przez dodanie do etykiet znaczników daty i czasu  (np. RR:MM:DD hh:mm:ss)  oraz liczników jawnych lub zakodowanych dla produktów
  • możliwość generowania kodów zmiennych i wydruk kodów zmiennych związanych z np. loteriami.
  • wydruk obowiązkowych oznaczeń związanych z wymogami bezpieczeństwa lub dyrektywami branżowymi np. (UDI lub UFI)

Login

Reset Your Password