Nexus Pivot

Etykietowanie produktów – skorzystaj z Nexus 20 Pivot

Etykietowanie produktów - Nexus 20 pivotEtykietowanie produktów sprawdzi się z Nexus Pivot. To szybki aplikator etykiet do aplikacji z przodu opakowania. Zapewnia etykietowanie z prędkością do 80 paczek na minutę. Rozwiązanie to jest dostępne w wersjach o krótkim zasięgu (dużej prędkości) i długim zasięgu.

Etykietowanie w czasie rzeczywistym

Nexus 20 Pivot umożliwia etykietowanie w czasie rzeczywistym na dłuższym boku opakowań termokurczliwych, bez konieczności obracania opakowania. Nexus 20 Pivot jest wyposażony w funkcję Cobalt Sentinel, która umożliwia wbudowaną weryfikację i walidację kodów kreskowych. Może być używany jako część szerszego systemu lub jako samodzielne rozwiązanie, z łatwym sterowaniem dla operatorów.

Etykietowanie – wysokość i wielkość produktów

Nexus 20 Pivot zapewnia proste rozwiązanie do etykietowania pudełek o różnej wysokości na tej samej linii produkcyjnej. Dzięki wbudowanemu rozwiązaniu Cobalt Sentinel Nexus 20 Pivot może sprawdzić i zweryfikować zarówno kod kreskowy, jak i etykietę, aby mieć pewność, że nigdy nie zostanie zastosowana zła etykieta. Zawsze umieszcza etykiety na przodzie pudełek, niezależnie od wysokości pudełek na linii produkcyjnej.