Nexus 20 Dual Action Case

Aplikatory etykiet Nexus 20 Dual Action Case

Aplikatory etykiet

Aplikatory etykiet Nexus 20 Dual Action Case służą do drukowania i aplikacji etykiet na pudełka, opakowania tekturowe, itp.. Etykiety z identyczną lub różną wartością mogą być nakładane na przód, bok lub bok i przód.

NEXUS 20 Dual Action zapewnia klientom wyjątkową elastyczność, oferując etykietowanie z przodu, z boku lub z przodu i z boku w czasie rzeczywistym z możliwością przełączania aplikacji HMI lub opcjonalnymi systemami opartymi na recepturach, zapewniającymi dodatkowe możliwości adaptacji. Dzięki możliwości etykietowania z przodu i z boku NEXUS 20 Dual Action eliminuje potrzebę zawijania etykiet w rogach w celu uzyskania obrazu na dwóch sąsiednich stronach i może zapewnić szybkie przełączanie między trybami w celu zwiększenia użyteczności.

Można zastosować etykiety o identycznej lub różnej zawartości, w zależności od indywidualnych potrzeb. Aby ułatwić obsługę i umożliwić szybką wymianę etykiet, automatyczna konfiguracja oparta na bazie danych zdejmuje odpowiedzialność z operatorów. To rozwiązanie, które zapewnia producentom zarówno elastyczność, jak i całkowity spokój ducha. Aplikacja zawiera zintegrowany przenośnik, który umożliwia testowanie poza siedzibą firmy i możliwość pełnej konfiguracji przed instalacją

 

Aplikator Nexus 20 Dual Action Case służy do drukowania i aplikacji etykiet na pudełka, opakowania tekturowe, itp.. Etykiety z identyczną lub różną wartością mogą być nakładane na przód, bok lub bok i przód.