Nexus 20 Dual-Side Pallet

Naklejanie etykiet na palety

Naklejanie etykiet na palety

 – etykietowanie z dwóch stron

 

Naklejanie etykiet  na dwóch stronach palety? Najlepiej sprawdzi się m.in.  Nexus 20 Dual-Side. Urządzenie to może drukować i nakładać 2 etykiety o formacie nawet A5 na dwa sąsiednie boki palety bez potrzeby jej zatrzymania. Szybka przepustowość sprawia, że może obsługiwać wiele linii produkcyjnych, co pozwala skupić odbiór gotowych palet w mniejszej ilości punktów jak i np. ograniczyć liczbę owijarek i innych aplikatorów w zakładzie. Dzięki zastosowaniu dodatkowych czytników w trakcie wydruku możemy weryfikować zgodność etykiet.

Wybierz dwustronny aplikator

Bez konieczności zatrzymywania palety, NEXUS 20 Pallet 2 może nakleić dwie etykiety paletowe SSCC A5 na sąsiednie strony z najwyższą możliwą prędkością w celu etykietowania palet.

Przekraczając wydajnością najszybszych dostępnych owijarek, NEXUS 20 Pallet 2 może zapewnić etykietowanie zgodne z GS1 przy najniższych kosztach.

Szybkość przepustowości oznacza, że ​​można obsługiwać wiele linii i zmniejszyć liczbę wymaganych owijarek palet i aplikatorów drukarek. Wykorzystując zautomatyzowany i bezpieczny proces krytyczny, aplikator palet zapewnia bardzo dokładną walidację i kontrolę paragonów zarówno pod kątem nałożenia etykiety, jak i jednoczesnej prawidłowej zawartości danych.