Aplikatory

Automatyzacja, obejmująca zarówno sam wydruk, jak i cały proces etykietowania, może mieć zastosowanie na różnych szczeblach produkcji. Filozofia Print&Apply dotyczy bowiem różnych typów urządzeń. Wszystkie cechuje nie tylko wysoka wydajność, ale i łatwość w obsłudze oraz niezawodność.Jako IBCS Poland jesteśmy jedynymi w Polsce przedstawicielami firmy Cobalt, brytyjskiego producenta, który produkuje automatyczne aplikatory etykiet. Przeprowadzamy pełen proces integracji kompletnego urządzenia w środowisku klienta.

Nexus 20 Dual-Side Pallet
Nexus 20 Dual-Side to podstawowe urządzenie do aplikowania etykiet na dwóch stronach palety. Może drukować i nakładać 2 etykiety o formacie nawet A5 na dwa sąsiednie boki palety bez potrzeby jej zatrzymania.
Nexus 20 Three Side Pallet
Nexus 20 Three Side Pallet to inteligentny 3-stronny system nakładania etykiet. Aplikator ten został opracowany dla tych, którzy potrzebują elastycznego systemu do etykietowania palet po przeciwległych stronach, a czasem do etykietowania po 3 stronach by wesprzeć operację magazynowe.
Nexus 20 Dual Action Case
Aplikator Nexus 20 Dual Action Case służy do drukowania i aplikacji etykiet na pudełka, opakowania tekturowe, itp.. Etykiety z identyczną lub różną wartością mogą być nakładane na przód, bok lub bok i przód.
Nexus 20 High Speed Linear
Nexus 20 High Speed Linear to szybki aplikator liniowy. Dzięki gwarantowanej weryfikacji kodu kreskowego ten aplikator liniowy zapewnia spokój w zarządzaniu produkcją.
Nexus Electric
Nexus Electric jest w pełni elektrycznym aplikatorem, który nie wymaga stosowania sprężonego powietrza. Może być wykorzystany do aplikacji etykiet na opakowania termokurczliwe, jak i inne. Maszyna Nexus Electric jest bardzo dokładna. Umożliwia etykietowanie w czasie rzeczywistym, bez konieczności synchronizacji prędkości lub specjalnych systemów przenośników.
Nexus Drum
Aplikator Nexus Drum może służyć do nakładania etykiet na plastikowe kanistry, cylindryczne pojemniki i inne podobne im opakowania. Może drukować wiele etykiet i szybko je nakładać. Idealnie nadaje się do aplikacji dużych etykiet GHS na zakrzywione powierzchnie.
Nexus Contact
Aplikator Nexus Contact zapewnia szybkie i elastyczne nanoszenie etykiet. Umożliwia zsynchronizowanie prędkości nakładania etykiety z produktami, na które są nanoszone. Do użytku na liniach o dużych prędkościach. Niskie koszty utrzymania i solidna konstrukcja zapewniają doskonały zwrot z inwestycji.
Nexus Pivot
Nexus Pivot to szybki aplikator etykiet do aplikacji z przodu opakowania. Zapewnia etykietowanie z prędkością do 80 paczek na minutę.
Nexus Prime
Nexus Prime to aplikator obejmujący wyłącznie aplikowanie etykiet bez ich drukowania. Wstępnie zadrukowane etykiety umieszcza się w urządzeniu. Urządzenie Prime gwarantuje niskie koszty utrzymania. Na sprzęt obowiązuje 3-letnia gwarancja.
Cobalt Continuous Operation Systems
Rozwiązanie Cobalt Continuous Operation Systems zostało stworzone do wyeliminowania przestojów związanych z uzupełnianiem etykiet czy konserwacją systemu. Na dłuższą metę pozwala uniknąć niepotrzebnych zakłóceń oraz utraty dochodów. Cobalt Continuous Operation Systems to dynamiczny system etykietowania, gdzie dwa lub trzy urządzenia pracują na zamianę i utrzymują linie.